Hakkında

Kadinlikbilinci.com sitesi toplumumuzun en temel öğesi olan kadınlarımızı bilgilendirmek amacıyla kurulmuş olan bir web sitesidir.  Özellikle sağlık, bakım, güzellik, annelik gibi kadınların özellikle ilgili duyduğu konularda özgün ve faydalı bilgiler sunmayı amaçlıyoruz.

 

Zaman hızla akıp geçiyor. Bununla birlikte insan hayatı da hızlı bir akış sürecine girmiş durumda. Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte bilgiye daha hızlı ulaşmak esas haline geldi.

Biz de istedik ki kadınlarımız ihtiyaç duyabilecekleri bu konularda bilgiye çabuk, güvenilir bir şekilde ulaşsınlar.

 

Sitemizin temel amacı site ziyaretçilerimiz açısından güvenilir bir bilgi kaynağı haline gelmektir. Bu amaçla sitemizi ziyaretçilerimiz açısından faydalı ve her geçen gün yeni yazılarla geliştirmeye çalışıyoruz. Sitemizin zaman içindeki bu gelişim süreci kadınlarımız için rehber bir site olma hedefine yöneliktir.

 

Sitemizden elbette ki kadınlarımız yanında erkek ziyaretçilerimiz de faydalanabilirler. Çünkü hayat erkek ve kadın arasında ortak bölüştürülmüş durumdadır. Bu kadınların ihtiyaç duyduğu bilgilere erkekler de ihtiyaç duyabilmektedir. Örneğin sitemizde benek bakımı ve gelişimi konularında makaleler de bulunmaktadır. Bu tür bilgilere artık günümüz Türkiye’sinde erkekler de ihtiyaç duyar hale gelmişlerdir.

 

Umarız sitemizde aradığınız bilgileri bulabilirsiniz. Sitemizin gelişiminde siz değerli ziyaretçilerimizin de katkısının olmasını istiyoruz. Bu amaçla sitemizde olmasını istediğiniz bilgiler ve konular hakkında bize her zaman düşüncelerinizi iletişim sayfamız vasıtasıyla iletebilirsiniz. Ayrıca sitemizle ilgili teknik bir konuda sorun görürseniz bizimle paylaşmanızı samimi olarak destekliyoruz.

 

Bu amaçla tüm kadınlarımıza ve tüm ziyaretçilerimize sağlıklı, huzurlu, uzun ve mutlu bir ömür diliyoruz.